Home / Tag Archives: ibizabukuroshja

Tag Archives: ibizabukuroshja

FOTOT: Demi Rose, rivale e denjë e Kim Kardashian

Ajo njihet për format e saj dhe është e denjë për të matur me Kim Kardashian, madje po fiton terren ndaj saj.Dhe Demi Rose ka ekspozuar sërish format e saj, këtë herë gjatë pushimeve në Ibiza.Bukuroshja 23-vjeçarja shfaqet tejet seksi teksa kishte veshur bikini të zinj. (TemA)

Lexone