Home / Tag Archives: humoristike

Tag Archives: humoristike

Cima ka një kërkesë befasuese për ju!

Ai vazhdon të jetë ndër humoristët më të kërkuar.Edhe sot Rasim Thaçi mbetet ndër humoristët më aktiv, duke sjellë skena të shumta humoristike, shkruan Kosovarja.Kohëve të fundit, ai po publikon imazhe të shumta nga e kaluara e tij, duke na kthyer në kohë, teksa e shfaq veten e tij kur ka qenë i vogël.Një nga ato imazhe është edhe fotoja familjare, ku shihet Cima kur ka qenë i vogël, pranë familjes së tij. “Viti 1955… cili jam unë?” ka shkruar ai në foton e lezetshme, duke kërkuar nga fansat e tij se a e gjejnë se cili është Cima.Komentet kanë qenë të shumta, duke treguar se cili është aktori. Po ju, e dini cili është?

Lexone

Zbulohet kush ia bëri frizuren interesante të Remit

Të gjithë e njohin me emrin Remi por emri i vërtetë i këngëtarit është Remzi Jakupi. Njihet për frizurën karakteristike dhe simpatike që të gjithë e mbajnë mend për të tillë. Këngëtari nga profesioni i muzikës ka një jetë të mirë financiarisht e këtë falë mbrëmjeve ku ai performon, përcjell …

Lexone

Film Shqip – Gjakmarrja

filma shqiptare, filma shqiptar te vjeter, filma shqiptare 2016, filma shqip 2016, filma shqiptar te rinj, filma shqip 2017, filma shqiptare humoristike, filma shqiptare . Kliko ketu per te pare filmin : Drejt Fundit – Film Shqiptar i plote (D.H:Production) Regjisor /Skenarist : Drilon Hoxha Drejtor . Filma Shqiptare.

Lexone