Home / Tag Archives: humbisni

Tag Archives: humbisni

“Çifti i hapur, gati i shqyer” vjen në Teatrin Kombëtar Eksperimental

Një super komedi nga Dario Fo dhe Franka Rame, “Çifti i hapur, gati i shqyer” do të vijë premierë në Teatrin Kombëtar Eksperimental “Kujtim Spahivogli”.Kjo komedi vjen më 19 dhe 20 maj, ora 20:00 në sallën Moliere, e interpretuar nga trupa e teatrit “Zini Sako” Gjirokastër.Me aktorët Paola Xhafa dhe Aleksandër Kondi e nën regjinë e Joana Omeraj, mos e humbisni këtë komedi!The post “Çifti i hapur, gati i shqyer” vjen në Teatrin Kombëtar Eksperimental appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Urgjent: Thërrisni policinë e modës, janë karnavalet apo çfarë?!

Mos humbisni kohë, por telefononi menjëherë policinë e modës! Çfarë do të shihni më poshtë janë disa njerëz që e kanë marrë të mirëqënë modën dhe kanë vendosur të bëjnë sipas kokës së tyre…Kur t’i shikoni këto foto dhe kombinimet e tyre, me siguri do t’ju zëjë koka…The post Urgjent: Thërrisni policinë e modës, janë karnavalet apo çfarë?! appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Kuriozitete te pabesueshme por te verteta Everything Zone

Everything Zone Zona e Gjithckaje Subscribe qe te mos humbisni as1 video Shtepite e futbollisteve para dhe pasi te beheshin te famshem https://www.youtube.com/watch?v=gLQTJ0lRZEI&t=1s Bicikletat me te bukura dhe te shpejta Shpikje ne kusht shtepie Faleminderit qe shikuat Everything Zone edhe njehere Nqs doni te shikoni me shume Like kete video …

Lexone