Home / Tag Archives: horoskopit

Tag Archives: horoskopit

Shenjat e horoskopit që fusin “shejtanin në shishe”, duhet të qëndroni larg tyre!

Janë ngatërrestarë, “fusin shejtanin në shishe” dhe e kanë mendjen vetëm për telashe! Ja kush janë 5 mistrecët e horoskopit që do të ngatërrojnë të gjithë dynjanë!VirgjëreshaVirgjëresha është një shenjë që nuk e ka problem ta thotë mendimin e saj , por sikur të kishte pak më shumë takt, mirë do ishte. Janë pak arrogantë dhe mënyra sesi shprehen mund t’ju bëjë të ndiheni keq.PeshorjaPeshorja karakterizohet nga sharmi, por e përdor këtë të fundit për të manipuluar ! Janë telashendjellës por në fund ia arrijnë të dalin pa u “lagur”.BinjakëtBinjakët luajnë lojë të dyfishtë dhe kjo është arsyeja që pse futeni gjithmonë në telashe me këtë shenjë !ShigjetariKjo shenjë futet në telashe sepse është një shenjë provokuese që nuk e kupton sesa ndikim mund të kenë veprat e tij tek të tjerët, sipas Class. Është shenjë e papërgjegjshme.UjoriNdonëse ujori është një shenjë e paqtë, “shejtanlliku” i tyre lidhet me pavarsinë dhe moskokëçarjen e tyre.The post Shenjat e horoskopit që ..

Lexone