Home / Tag Archives: hollywood

Tag Archives: hollywood

Këto janë të famshmet që dështuan keq me veshjet e tyre në tapetin e kuq të MET Gala

Mbrëmjen e djeshme u mbajt nata më e madhe dhe më e rëndësishme e modës, MET Gala, e cila mbahet çdo vit në të hënën e parë të muajit maj.VIP-ave të Hollywood u kërkohet që të bashkëpunojnë me një stilist të caktuar dhe të dizenjojnë një fustan që është në përputhje me temën e vitit, e cila ndryshon gjithmonë.Këtë vit tema ishte “Heavenly Bodies” dhe vetëm disa prej të famshmeve e respektuan këtë kod veshje, ndërsa të tjerat, jo vetëm që nuk e respektuan, por veshjet e tyre nuk kishin asnjë lidhje me “Heavenly Bodies”.Nga Kylie Jenner, tek Selena Gomez, mëposhtë gjeni veshjet që janë cilësuar si më të shëmtuarat e këtij viti të MET Gala.Kylie Jenner Selena GomezParis Jackson Scarlett JohanssonMiley Cyrus The post Këto janë të famshmet që dështuan keq me veshjet e tyre në tapetin e kuq të MET Gala appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

FOTOT: Aktorja meksikane në një formë të jashtëzakonshme në West Hollywood

Eiza Gonzalez, aktorja meksikane, është shfaqur në një formë të jashtëzakonshme së fundmi në West Hollywood, teksa u largua nga palestra.28-vjeçarja, ish-ylli i telenovelave meksikane, tashmë po vazhdon karrierën e saj në SHBA.Në fotot e fundit, Eiza tregonte punën e saj në palestër, e cila duket se ka dhënë një efekt fantastik tek ajo. Linja me të vërtetë për t’u pasur zili.

Lexone

George Clooney: ‘I’m a very good diaper guy’

George Clooney: 'I'm a very good diaper guy'

George Clooney has revealed that his life has been transformed by marriage and kids – as he shared his happiness at being a father. Speaking from his home in Lake Como, Italy, the actor, director and campaigner told the Hollywood Reporter that he and wife Amal were “both unrested”, but …

Lexone