Home / Tag Archives: herekatia

Tag Archives: herekatia

VIDEO tronditëse: Mamaja vret para shkollës të riun që tentoi të grabiste nxënësit

Elivelton Neves Moreira, 21 vjeç, u shfaq me një pistoletë në dorë para një shkolle në Brazil, për të grabitur nxënësit dhe prindërit e tyre.Por, ai nuk i kishte bërë llogaritë mirë.Një prej mamave të nxënësve ka nxjerrë pistoletën nga çanta dhe e ka qëlluar atë tre herë.Katia da Silva Sastre, e cila është heroina e kësaj historie, punon si oficere policie dhe u ndodh aty për fëmijët e saj.Ajo u nderua me një ceremony të posaçme, ndërsa grabitësi ndëroi jetë në spital.(TemA)

Lexone