Home / Tag Archives: hapesira

Tag Archives: hapesira

FOTOT: Frangaj letër publike Fevziut: “Të përgjërohem mos ik, u ndamë kot për një telenovelë turke”

Ngjarjet më dinamike të jetës publike në vend, gjejnë hapësira edhe në faqet e njohura të humorit që pasqyrojnë anën komike të tyre.Edhe këtë javë, ato kanë ironizuar disa prej zhvillimeve kryesore.Më poshtë do të shihni memet pikante të ditëve të fundit, ku jeta publike vjen nën një objektivë humoristike.Hidhini një sy, koha për të qeshur.

Lexone

FOTOT: “Frangaj letër publike Fevziut: Të përgjërohem mos ik, u ndamë kot për një telenovelë turke”

Ngjarjet më dinamike të jetës publike në vend, gjejnë hapësira edhe në faqet e njohura të humorit që pasqyrojnë anën komike të tyre.Edhe këtë javë, ato kanë ironizuar disa prej zhvillimeve kryesore.Më poshtë do të shihni memet pikante të ditëve të fundit, ku jeta publike vjen nën një objektivë humoristike.Hidhini një sy, koha për të qeshur.

Lexone

FOTOT: Super jahti 110 metra i gjatë me kazino, sallë vallëzimi, pishinë e pistë helikopteri

Për të gjithë të apasionuarit pas eksplorimit të vendeve të panjohura, super jahti i ri 110 metra i gjatë është vendi i përkryer për të kaluar pushimet.Kompania e dizajnit Expleo Design nga Rumania ka prezantuar jahtin Elyon, brenda të cilit ka një pistë për vallëzim, kazino dhe hapësira të mjaftueshme për lojëra.Jahti posedon pishinë të mbyllur dhe të hapur, xhakuzi dhe lukse të tjera.Në pjesën e përparme gjendet pista e helikopterit, kurse nën këtë pistë është dizajnuar hapësira e veçantë për vallëzim dhe pishina e mbyllur.Çmimi dhe detajet tjera për këtë super jaht nuk janë bërë të ditura, për faktin se ai është në fazën e konceptit. (TemA)

Lexone