Home / Tag Archives: hamburgera

Tag Archives: hamburgera

Dalin në treg hamburgera me insekte

Dalin në treg hamburgera me insekte

Rrjeti i dytë më i madh i supermarketeve në Zvicër ka njoftuar se do të shesë hamburgera me insekte duke nisur nga java e ardhshme. Produktet, që do të jenë të prodhuara nga Essento, do të jenë të disponueshme në Gjenevë, Bernë dhe Zyrih. Kështu, Zvicra bëhet vendi i parë …

Lexone