Home / Tag Archives: hajdari

Tag Archives: hajdari

Avokati: Izet Haxhia u gjykua në mungesë, çështja “Hajdari” do rihapet

Avokati Fran Dashi bëri me dije se Izet Haxhia nuk ndihet i rrezikuar dhe ndodhet në burgun 302. Sipas avokatit, klienti i tij është gjykuar në mungesë dhe për këtë arsye çështja “Hajdari” do të rihapet.“Gjykimi i Izet Haxhisë është bërë në mungesë. Kemi besim të plotë se çështja do të shkojë drejt rihapjes. Haxhia nuk ndihet i rrezikuar”, deklaroi ai.9 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone