Home / Tag Archives: guardian

Tag Archives: guardian

“The Guardian”: Këto janë fotot e javës ku bota ktheu sytë

Prestigjozia The Guardian” ka përcjellë fotografitë më të mira të javës.Më poshtë do të shihni demonstratat në Gaza, muaji i shenjtë i Ramazanit, rrjedha e llavës nga vullkani Kilauea dhe Rafael Nadal në “French Open”.Këto dhe të tjera ngjarje janë fiksuar nga foto-reporterët. Hidhini një sy.(TemA)

Lexone