Home / Tag Archives: grande

Tag Archives: grande

FOTOT: Në dush me vajzat seksi të “Grande Fratello”

Prej disa javësh në Itali ka nisur edicioni i 15 i reality show-t “Grande Fratello”.Ky format është padyshim mjaft i ndjekur falë konkurenteve bukuroshe që marrin pjesë në të dhe jo vetëm.Dhe prezenca e këtyre bukurosheve seksi, të cilat nxjerrin në pah hiret e tyre, nuk ka kaluar pa u vënë re nga mediat rozë, të cilat kanë fiksuar një tjetër moment, ku vajzat këndojnë në dush. (TemA)

Lexone