Home / Tag Archives: grade-zoneelireal-the

Tag Archives: grade-zoneelireal-the

Moti për ditën e sotme, e shtunë 9 qershor

Dita e sotme do të shoqërohet me kohë të vranët dhe me shira të përgjithshëm.Gjatë ditës së shtunë, temperaturat maksimale do të arrijnë në 26 gradë celsius, duke u ulur me 13 gradë./zoneelire.al/The post Moti për ditën e sotme, e shtunë 9 qershor appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone