Home / Tag Archives: grabitur

Tag Archives: grabitur

Tiranë, grabitet me pistoletë lodër një pikë bastesh

Foto ilustruese Mëngjesin e sotëm në kryeqytet është grabitur një pikë bastesh. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 8:00, ku një person i maskuar ka grabitur “loton” në rrugën “Irfan Tomini”.Mësohet se grabitësi ka marrë një sasi prej 50 mijë lekësh nën kërcënimin e një arme lodër.“Më datë 21.05.2018, rreth orës 08:10 në rrugën “Irfan Tomini”, në një pikë bastesh, një person i maskuar ( ende i paidentifikuar) ka marrë një sasi prej 50 mijë lekësh nën kërcënimin e një arme të ngjashme me pistoletë (të dyshuar lodër)”, njofton policia.Policia po punon për identifikimin e autorit dhe kapjen e tij.21 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone