Home / Tag Archives: grabitesit

Tag Archives: grabitesit

Grabitje në Tiranë, 3 “skifterë” vjedhin kasafortën e supermarketit

Një grabitje ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë, në zonën e njohur si Komuna e Parisit.3 persona ende të paidentifikuar kanë thyer xhamin e supermaketit dhe kanë grabitur kasafortën me paratë e xhiros së biznesit.Përveç kasafortës, grabitësit raportohet se kanë marrë edhe mallra të ndryshme në market.Policia po vijon hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.Njoftimi i policisë:Më datë 18.05.2018, tek kryqëzimi i rrugës “Medar Shtylla” me rrugën “Prokop Mima”, 3 persona ende të paidentifikuar, kanë thyer xhamat e një supermarketi, ku kanë marrë kasafortën, sende të ndryshme dhe janë larguar me një mjet.Punohet për identifikimin e kapjen e autorëve. (TemA)

Lexone

Tiranë, tre persona grabisin kasafortën e një supermarketi

Foto ilustruese Një grabitje ka ndodhur mesditën e sotme në kryeqytet. Mësohet se një supermarket në rrugën “Medar Shtylla” është grabitur nga tre persona, të cilët kanë thyer xhamin dhe kanë marrë kasafortën, ku ndodheshin paratë e xhiros ditore.Përveç kasafortës, grabitësit kanë marrë edhe mallra të ndryshëm në supermarket.Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e tyre.18 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Tenton të grabisë lokalin, por shikojeni përfundimin (Video)

Një person hyri për të grabitur një nga pikat e “Starbucks” në Kaliforni, SHBA, por nuk u tregua aq i vëmendshëm sa duhet, duke bërë që plani i tij të dështojë. Kamerat e sigurisë brenda lokalit, tregojnë grabitësin me fytyrën e fshehur pas kaskës së motoçiklistit, ndërsa kërcënon punonjësen me …

Lexone