Home / Tag Archives: gojkovic

Tag Archives: gojkovic

DIREKT/ Teuta vendos ekuilibrin, shënon Çyrbja

Partizani ende synon vendin e tretë por i duhet menjëherë reagim pas tre ndeshjeve pa fitore, sidomos pas barazimit me Partizanin. Në një stadium të boshatisur do të presë Teutën që kërkon me çdo kusht të mos dalë pa pikë, pasi Kamza nuk doli duarbosh me Luftëtarin. Një takim shumë interesant.Partizani 1-1 Teuta Shënues: Batha 16’/ Çyrbja 41′GOLI16′ – Bardhi ndalet në mënyrë të parregullt nga Alhasan dhe Xhaja akordon 11-metërsh. Batha merr përsipër ekzekutimin dhe nuk gabon.http://sportekspres.com/wp-content/uploads/2018/05/adsad-1.webm 41′ – Hakaj pason nga e djathta, Çyrbja godet saktë dhe barazon shifrat.http://sportekspres.com/wp-content/uploads/2018/05/GOLI-I-RADHES-.webm Partizani: Hoxha, Ibrahimi, Gojkoviç, Belica, Trashi, Batha, Bardhi, Asani, Abdurahimi, Progni. Trajner: Klevis Dalipi. Të gatshëm: Xhika, Kalari, Culum, Fejzullahi, Mala, Kotobelli, Sulejmani.Teuta: Moçka, Gjeorgievski, Shkalla, A. Bilali, Hakaj, Çyrbja, Hila, Hrkaç, Alhasan, Kruja, Latif. Trajner: ..

Lexone

DIREKT/ Vjen goli i parë, Batha gjen goli nga pika e bardhë e penalltisë

😍

Partizani ende synon vendin e tretë por i duhet menjëherë reagim pas tre ndeshjeve pa fitore, sidomos pas barazimit me Partizanin. Në një stadium të boshatisur do të presë Teutën që kërkon me çdo kusht të mos dalë pa pikë, pasi Kamza nuk doli duarbosh me Luftëtarin. Një takim shumë interesant.Partizani 1-0 Teuta Shënues: Batha 16′GOLI16′ – Bardhi ndalet në mënyrë të parregullt nga Alhasan dhe Xhaja akordson 11-metërsh. Batha mer përsipër ekzekutimin dhe nuk gabon.Partizani: Hoxha, Ibrahimi, Gojkoviç, Belica, Trashi, Batha, Bardhi, Asani, Abdurahimi, Progni. Trajner: Klevis Dalipi. Të gatshëm: Xhika, Kalari, Culum, Fejzullahi, Mala, Kotobelli, Sulejmani.Teuta: Moçka, Gjeorgievski, Shkalla, A. Bilali, Hakaj, Çyrbja, Hila, Hrkaç, Alhasan, Kruja, Latif. Trajner: Gentian Begeja. Të gatshëm: Kastrati, Bilali, Peqini, Lajthia, Dediç, Vila, Beqaja.Gjyqtarë: J. Xhaja, R, Avdo, E. Ganxhi, A. Beqiri.Delegat: B. Çela; Vëzhgues: P. Aliko.

Lexone