Home / Tag Archives: gojehapur

Tag Archives: gojehapur

Foto/Kur modelet italiane dolën pa brekë dhe i lanë të gjithë me gojëhapur

Giulia Salemi dhe Dayane Mello i lanë pa fjalë të gjithë në Festivalin e Filmit në Venecia, kur u shfaqën me disa veshje shumë të ekzagjeruara, që ia nxirrnin të gjitha në shesh.Ato kishin veshur dy fustane shumë të hapur, të cilat u zbulonin pjesët intime dhe dukeshin qartë që nuk kishin veshur të brendshme.The post Foto/Kur modelet italiane dolën pa brekë dhe i lanë të gjithë me gojëhapur appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Ajo çfarë i ndodh 32-vjeçares pasi humbi 36 kg i ka lënë gojëhapur të gjithë…

Kjo histori po ben xhiron e rrjetit.Alice Sparks ishte kthyer në një burim frymëzimi për të gjitha ato femra, të cilat janë mbi peshë.32-vjeçarja ka humbur 36 kilogramë, pasi i është nënshtruar një diete, e cila e shndërroi nga obese në kockë e lëkurë.Ama kjo rënie drastike nga pesha nuk kishte vetëm efekte pozitive, Alice tregon se ndërsa po përpiqej që të kontrollonte rënien nga pesha regjimi i saj i ri ushqimor e bënte të ndjehej e pashëndetshme dhe e lodhur.Por pas kritikave të bashkëshortit të saj se ajo po dobësohej shumë, Alice ndryshoi dietën dhe risolli veten në format e saj ideale.Vajza nëse e merrni si shembull Alice duhet ta mendoni edhe pasojat negative

Lexone