Home / Tag Archives: gjithashtu

Tag Archives: gjithashtu

Kastriot Myftaraj e thotë troç: Ja kush e vrau Oliver Ivanoviç dhe pse?

Emisioni “Ju flet Moska” i Kastriot Myftaraj analizoi mbrëmjen e sotme ngjarjen e rëndë në Kosovën veriore, vrasjen e Oliver Ivanoviç. Myftaraj: Është e vështirë ta tërheqësh publikun e Shqipërisë në këtë anë të kufirit në historinë e vrasjes së një lideri lokal serb në Kosovë, Oliver Ivanoviç. Por kjo …

Lexone

Cka po ndodh ne qiell , shiko cfar po shfaqet ne keto caste !!!

Cka po ndodh ne qiell , shiko cfar po shfaqet ne keto caste !!!

Cka po ndodh ne qiell , shiko cfar po shfaqet ne keto caste !!! Një raketë e ripërdorur SpaceX mbajti 10 orët në orbitë nga Kalifornia të premten, duke lënë prapa një gjurmë misteri dhe çudi pasi u rritën në hapësirë. Përforcuesi i Falcon 9 u ngrit nga baza bregdetare …

Lexone

Ja sendet e çmuara që u sekuestruan në banesën e Tahirit

Ja sendet e çmuara që u sekuestruan në banesën e Tahirit

Gazetari Artan Hoxha ka deklaruar se policia ka sekuestruar në shtëpinë e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri një byzylyk të djalit të vogël, një varëse të bashkëshortes por që ka rezultuar të jetë e gjyshes së tij. Hoxha tha sonte në studion e emisionit ‘Opinion’, se përveç byzylykut të djalit …

Lexone

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

Auto Draft

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja e një krimi lufte, duke përfshirë mizoritë masive ndaj grave dhe fëmijëve, a …

Lexone

Shqipëri – Itali, këto janë masat që do të ndërmarrë policia

Shqipëri – Itali, këto janë masat që do të ndërmarrë policia

E gjithë vëmendja shqiptarëve të Hënën në orën 20:45 do të jetë e përqendruar në Shkodër ku Italia do të sfidojë Shqipërinë, një përballje luksi për kuqezinjtë por që kërkon gjithashtu vëmendje maksimale edhe në aspektin organizatv. Në këtë drejtim, përveç masave të marra nga FSHF që gjithçka të shkojë …

Lexone