Home / Tag Archives: gjithandej

Tag Archives: gjithandej

Ndodh edhe kjo, Shiko si kërcejn Dasmorët në murë! (Video)

Dasmorët ne Bushtran të Preshevës po ja hedhin vallës mbi muret e oborrit. Këta burra nën tingujt e tupanit po e shprehin harenë dhe gëzimin duke vallëzuar mbi mure. Tashmë ka filluar sezona e dasmave, ato po organizohet gjithandej dhe secila në mënyrë të veçantë..per te par videon kliko ne …

Lexone