Home / Tag Archives: gjigantee

Tag Archives: gjigantee

FOTOT: Të gjithë sytë tek Ashley Graham

Ashley Graham është njëra nga modelet më të njohura dhe më inspiruese për shkak të formave të saj.Ajo edhe një herë e ka dëshmuar përmes një imazhi në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet teksa pozon në një ujëvare gjigante.E veshur me rroba banjoje ajo dukej mjaft seksi. (TemA)

Lexone