Home / Tag Archives: futbollistin

Tag Archives: futbollistin

FOTOT: “Çmendet” Erjona Sulejmani

Erjona Sulejmani është bërë një nga femrat më të njohura në Itali pas ndarjes me futbollistin me origjine shqiptare, Blerim Xhemali dhe deklaratave për futbollistët.Së fundmi ajo është fotografuar duke pushuar në ishujt Canarie.Modelja nuk ka ngurruar të postojë edhe disa foto topless.(TemA)

Lexone

Deklarata e aktorit Gëzim Kruja: “Futbollistin e lë këmba, kurse artistin e lë…”

Gjatë bisedës që po zhvillohej në emisionin e sotëm të “Zonë e Lirë” me aktorët e shfaqjes më të re “Lufta dhe paqja…pa pilaf”, është hapur diskutimi mbi teatrin.Aktori i madh Gëzim Kruja ka rrëfyer mbi jetën e tij artistike, ku ka thënë se do i duheshin tre libra për të përshkruar karrierën e tij shumëvjeçare.Po ashtu, ai e ka përshkruar jetën e artistit me vetëm një shprehje: “Futbollistin e lë këmba, kurse artistin e lë skleroza”.The post Deklarata e aktorit Gëzim Kruja: “Futbollistin e lë këmba, kurse artistin e lë…” appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Aubameyang mbetet në mes të rrugës, ja lajmi shokues nga Anglia

Arsene Wenger pranon një marrëveshje për të sjellë sulmuesin e Borussia Dortmundit, Pierre-Emerick Aubameyang në Arsenal mbetet larg , transmeton ORAinfo. Topçinjtë identifikuan  futbollistin nga Gabonin si një objektiv të lartë pasi u bë e qartë se Alexis Sanchez do të nisej nga Emirates Stadium.   Ai është larguar për …

Lexone

Chelsea sot e zyrtarizon transferimin e super-lojtarit

palmieri-chelsea

Skuadra e Chelseat ka arritur marrëveshje me Romën për futbollistin, Emerson Palmieri. Sipas raportimeve nga mediat e huaja, mbrojtësi brazilian ka arritur marrëveshje me skuadën londineze dhe pritet të nënshkruaj kontratë katër vjeçare. 23 vjeçari pritet që sot të prezantohet si futbollisti më i ri i kampionit në fuqi të Premier Ligës. Ai do …

Lexone

Vajza që u kap me futbollistin: Do kisha fjetur me të

Auto Draft

Vajza që ishte me futbollistin Wayne Rooney kur u arrestua se po i jepte makinës në gjendje të dehur i ka kërkuar bashkëshortes së tij që ta falë, por ka dhënë një deklaratë të madhe. “E kuptoj se ajo është e mërzitur me të pas arrestit, ky është budallik dhe …

Lexone