Home / Tag Archives: fustanin

Tag Archives: fustanin

FOTOT: Demi Rose i lë pak vend imagjinatës me fustanin transparent

Ajo është një nga modelet më të suksesshme, që njihet për format seksi dhe veshjet e guximshme.E me një veshje të tillë Demi Rose u shfaq dhe të hënën në Ibiza.Bukuroshja britanike 23-vjeçare, ka treguar format shpërthyese me një fustan transparent, me të cilin i ka lënë pak vend imagjinatës. (TemA)

Lexone

VIDEO: I shkelin fustanin, modelja ngel me të brendshme në tapetin e kuq

Një modele ruse ka kaluar së situatë të pakëndshme teksa ecte në tapetin e kuq.Yulia Rybakova kishte veshur një fustan të kuq me një bisht të gjatë, mirëpo stilisti i saj nuk i kishte menduar mirë të gjitha.Kjo pasi dikush shkeli padashje mbi fustanin e saj dhe i tërhoqi gjithë pjesën e poshtme.Modelja përfundoi përpara fotografëve dhe kamerave vetëm në të mbathura, ndërsa sytë e njerëzve u drejtuan mbi të. (TemA)

Lexone

Princ Harry dhe Meghan Markle i thonë ‘po’ njëri-tjetrit (Foto)

Princ Harry dhe Meghan Markel i thanw “po” njwri-tjetrit. Meghan u shfaq e mrekullueshme me fustanin e bardhë.Princi është emocionuar kur ka parë nusen e tij të veshur me fustanin e bardhë. “Dukesh e mrekullueshme”, i tha Harry bashkëshortes së tij.Nusja u shoqërua në altar nga vjehrri i saj Princ Charles.1200 persona janë ftuar në oborrin e Kështjellës Windsor, ndërsa miliona të tjerë po e ndjekin përmes televizionit.1 of 619 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT: (Zh)veshjet e nuseve në ditën e dasmës

Veshja e fustanit të nusërisë është ëndërr e çdo vajze.Por ëndrra për një fustanin e nusërisë i ka kaluar kufinjtë e imagjinatës për këtë vajza që do të shikoni më poshtë.Në foto do të shikoni disa nga fustanet më të tmerrshme që i kanë tmerruar edhe vet dhëndërrit, di dhe një lakuriqësi e tepruar.(TemA)

Lexone

FOTOT: Irina Shayk i urren mbathjet, shkon në Festivalin e Kanës “siç e ka bërë nëna”

Irina Shayk duket se i urren të brendshmet.Së fundmi, bukuroshja u paraqit me një fustan të kuq që mbahej me zinxhirë në Festivalin e Kanës.Ky fustan tregonte qartë se modelja ruse nuk kishte veshur mbathje në premierën e filmit “Sorry Angel”, të regjisorit francez Christophe Honoré.32-vjeçarja arriti që të mos ketë asnjë incident me fustanin gjatë pozimeve për fotografët.(TemA)

Lexone

FOTOT/ Modelja zvogëlon gjoksin: Nuk e mbaja dot, më dhimbte shpina… (“çmenden” fansat)

Të pasur një gjoks të madh mund t’ju sjellë dhe probleme.Të paktën kështu i ka ndodhi një modeleje amerikane.Ashley Alexiss do të martohet në shtator, por ajo ka një problem, gjoksi i saj është shumë i madh për fustanin e nusërisë.Madje madhësia e gjoksit po i shfaqte dhe probleme të tjera shëndetësore.“Po vija re që me kalimin e viteve, po shtohej dhembja e shpinës. Më pas, shpina më jepte probleme kudo në trup.Jam 27 vjeç, por ndihesha e moshuar”, u shpreh modelja.Kështu Ashley Alexiss vendosi të zvogëlonte gjoksin, por pa e menduar se fansat e saj do ta prisnin keq këtë vendim. (TemA)

Lexone

Fustanet e nuserisë që çmendën rrjetin, si këto nuk keni parë më parë

Fustani i nuserisë është një nga veshjet më të rëndësishme në jetën e çdo femre dhe shumë prej tyre, harxhojnë një kohë të gjatë dhe plot para për të gjetur fustanin perfekt.Por e kundërta ka ndodhur në këto raste. Në fotot e mëposhtme, këto nuse jo vetëm që nuk e kanë vrarë mendjen për fustanet e tyre, por edhe kanë hyrë në histori për veshjet e tyre shumë të ekzagjeruara dhe mjaft qesharake.The post Fustanet e nuserisë që çmendën rrjetin, si këto nuk keni parë më parë appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone