Home / Tag Archives: fusindhe

Tag Archives: fusindhe

VIDEO: Zbardhet audio-përgjimi Rama-Basha-Berisha

Meqë tani është kohë përgjimesh, dikush në rrjet ka bërë një shaka.Ai ka montuar një audio-përgjim mes Edi Ramës, Lulzim Bashës e Sali Berishës, se kujt do t’ia fusin.Dhe përgjimi duket po aq “original”, sa audio-përgjimi i paraqitur nga PD.(TemA)

Lexone