Home / Tag Archives: fushates

Tag Archives: fushates

FOTOT E JAVËS: “Rreth e qark botës për 7 ditë”

The Guardian ka bërë përmbledhjen javore të fotografive më të mira.Në galerinë e përcjellë, spikatin raketat izraelite mbi hapësirën ajrore siriane, nisja e fushatës në Turqi, ndeshja finale e Arsene Wenger si trajner i Arsenalit në Londër, dhe demonstratat në Gaza.Hidhini një sy. (TemA)

Lexone