Home / Tag Archives: francee

Tag Archives: francee

FOTOT: Një mama seksi si 26 vjeçarja Farrah

Ajo nuk heziton asnjëherë që t tregoi format e saj perfekte.Dhe këtë herë Farrah Abraham ka treguar format e saj në plazhin e Hotel Martinez gjatë Festivalit të Kanës në Francë.E veshur me një kostum banje të zi, mamaja 26 vjeçare ka shfaqur të pasmet e saj seksi dhe fizikun e tonifikuar. (TemA)

Lexone