Home / Tag Archives: fotovideo

Tag Archives: fotovideo

Puthja e parë Getoarit dhe Marinës në altar (FOTO/VIDEO)

Puthja e parë Getoarit dhe Marinës në altar (FOTO/VIDEO)

Prezantuesja e njohur Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi i kanë dhënë sot (e diel) fund beqarisë së tyre në një dasmë madhështore, të organizuar në Gjirin e Lalëzit. Në një ceremoni me mbi 300 të ftuar, dhe nën udhëheqjen e kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj, dyshja dhanë betimin se …

Lexone