Home / Tag Archives: fotografuar

Tag Archives: fotografuar

FOTOT: “Çmendet” Erjona Sulejmani

Erjona Sulejmani është bërë një nga femrat më të njohura në Itali pas ndarjes me futbollistin me origjine shqiptare, Blerim Xhemali dhe deklaratave për futbollistët.Së fundmi ajo është fotografuar duke pushuar në ishujt Canarie.Modelja nuk ka ngurruar të postojë edhe disa foto topless.(TemA)

Lexone

FOTOT: “Gladiatori” nuk është më “gladiator”…

Russell Crowe ka pësuar një transformim të pabesueshëm.Aktori i njohur, tashmë në moshën 54-vjeçare, jo vetëm që e ka humbur formën e tij, por është fotografuar edhe me një mjekër të stërmadhe.Ai është fotografuar në Londër me asistenten e tij.(TemA)

Lexone

Kylie Minogue feston sot 50-vjetorin (Foto)

Prej 30 vitesh ajo është pjesë e skenës dhe showbiz. Mirëpo, duket se vitet për të janë thjesht numra.Kylie Minogue feston sot 50-vjetorin e lindjes, por pavarësisht kësaj ajo shfaqet më e bukur se kurrë.Ajo është fotografuar të shtunën veshur me një fustan të bardhë, teksa drekonte me disa miq.1 of 528 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Opozita proteston kundër tij, Fatmir Xhafaj në zyrë edhe të shtunën

Opozita ka paralajmëruar një protest sot kundër ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.Por, kjo nuk e ka penguar Fatmir Xhafajn, të paraqitet në punë edhe të shtunën.Ai është fotografuar nga gazetarët duke hyrë në zyrën e vet, të cilët janë përpjekur t’i marrin një prononcim.Por e vetmja fjalë që ka thënë Xhafaj, ishte: Qetësi.(TemA)

Lexone