Home / Tag Archives: fotografine

Tag Archives: fotografine

Shkenda Dubova ia huq me anglisht

Si gjithmonë, PRIVE kap gjëra të cilat juve mund t’ju ikin…Kësaj radhe, këngëtarja e njohur, Shkenda, ka bërë një koment nën fotografinë e mikes së saj të mirë, modeles Arbnora Ademaj.Por, Shkenda duket se ka pak probleme me anglishten.Në vend të ‘You are my sweet heart’ ajo ka shkruar ‘You are my sweet heard’.Me sa duket, këngëtarja e ka parë gabimin në të shkruar pasi fshiu komentin duke e kthyer në vetëm disa emoji.Më poshtë fakti…

Lexone

“Këshillë për ata që e hëngrën nga foto e Enver Hoxhës”

Nga Astrit PatoziUnë jam gjithmonë kundër çdo lloj dhune, pavarësisht kush e ushtron dhe pavarësisht mbi kokën e kujt bie.Por nëse duhet të zgjedh patjetër mes atyre që dalin të manifestojnë më 5 maj me fotografinë e Enver Hoxhës, dhe të tjerëve që u qëllojnë atyre me shkopinj, unē preferoj të dytët.Sepse rastin e parë e konsideroj dhunë më të madhe, që i bëhet publikut shqiptar, kur ende nuk janë tharë plagët e diktaturës komuniste.Kurse atyre që u lënduan, do t’u sugjeroja që herën tjetër kur tè shkonin në Varrezat e Dëshmorëve të mbanin në duar portretin e Edi Ramës, dhe do ta kishin më të lehtë.Edhe mesazhin që donin të përcillnin do ta kishin dhënë njësoj, por edhe do t’i kursenin vetes drurin.

Lexone

Lojtari i Kosovës në stërvitje me Coutinhon e Paulinhon

Dy yjet e Brazilit, Phelipe Coutinho e Paulinho kanë ndarë sot një foto me kosovarin e talentuar, Liridon Kabashi. Është vet reprezentuesi i Kosovës është ai që ka ndarë fotografinë në rrjetet sociale. Në fakt Kabashi po rikthehet në formë pas një operacioni serioz që kishte dhe në disa raste …

Lexone

Blerona Zeqiri takohet me ish të dashuren e Endrit Thaçit!

Blerona Zeqiri është një nga moderatoret më të dashura dhe më të diskutuara në rrjete sociale, madje shpeshherë ajo kritikohet për pamjen e jashtme. Nuk e kishim ditur që Blerona Zeqiri dhe ish e dashura e Endrit Thaçit janë mike aq të mira. Blerona Zeqiri dhe modelja Drita Stublla duket …

Lexone