Home / Tag Archives: fotografik

Tag Archives: fotografik

David Beckham rrëfen sekretin ‘turpërues’! Mbushte të brendshmet me…

David Beckham mbushte të brendshmet e tij me çorape për setet fotografike të Armani Underwear , të paktën kështu deklaron komediani James Corden.James ka treguar se ai zbuloi sekretin e futbollistit të njohur kur ai po realizonte një set fotografik të ngjashëm me atë të Beckham për revistën Heat.Komediani tha se futbollisti e telefonoi atë për t’i rrëfyer “sekretin turpërues”.“Davidi më tha se fuste më shumë çorape në të brendshmet e tij se sa unë”, ka rrëfyer James.Me siguri kjo ka qenë një shaka e humoristit, ashtu si ai e ka zakon, ose mund të ketë ndodhur vërtetë. Për këtë do të na duhet një deklaratë nga David, por gjithsesi na duket kaq qesharake!The post David Beckham rrëfen sekretin ‘turpërues’! Mbushte të brendshmet me… appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Foto/ Bella Hadid pozon nudo për “Vogue”

Një prej supermodeleve më të kërkuara dhe më të famshme në botë, Bella Hadid ka arritur një sukses të padiskutueshëm vetëm në moshën 21 vjeçare.Ajo është bërë simboli i bukurisë femërore dhe figura e shumë markava prestigjoze, si edhe ka dalë në kopertinën e revistave të famshme botërore.Së fundmi, Bella ka ekspozuar linjat e saj seksi në një set të fundit fotografik për “Vogue”. Në foton e postuar prej saj, Hadid shfaqet komplet nudo, e veshur vetëm me tanga dhe në kokë mban një sombrero gjigande në mes të plazhit meksikan.in my leisure suiteA post shared by (@bellahadid) on Jun 6, 2018 at 4:02pm PDTE nxehtë dhe mjaft joshëse, Bella i sfidon më së miri temperaturat e larta të këtyre ditëve.thank you to the most perfect team of people for the absolute most perfect 2 days of “work” Mexico has always had my heart and been my favorite place since childhood…I was so lucky to be able to come back. I truly am so grateful for you @valecollado @chriscolls @fulviafarolfi @estherla..

Lexone

FOTOT: Demi Rose “rrit temperaturat” në Ibiza

😉

Ajo kohët e fundit ka lançuar linjën e saj me bikini, ndërkohë që shpesh tregon format e veta në rrjetet shoqërore.Dhe të premten Demi Rose realizoi një set fotografik me një bikini bardhë e zi.Modelja 23-vjeçare tregoi “asetet” nën diellin rrëzëllitës të Ibizës. (TemA)

Lexone

Demi, një superbombë me të kuqe

1 of 6Ajo është kthyer në një fenomen të vërtetë në Instagram falë formave bombastike të cilat nuk heziton t’i ekspozojë sa herë i jepet rasti.Dhe Demi Rose arriti të qëllojë sërish në shenjë teksa u shfaq me bikini të kuqe gjatë një seti fotografik në Ibiza.23-vjeçarja e kolme, e veshur me një bikini në formë trupore që të kujtonin vajzat e famshme të Baywatch shumë vite më parë, duke mjaft joshëse teksa pozonte pranë detit.29 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Demi tregon “arsenalin e rëndë”! (Foto)

Një “dem” i vërtetë. Modelja e famshme Demi Rose, ka nisur jo vetëm pushime, por edhe punën teksa ka realizuar një set fotografik mjaft të nxehtë.1 of 8EXCLUSIVE ALL ROUND PICTURES 250 THE SET ONLINE USE OR STANDARD RATES PER PRINT Demi Rose wows in a shinny brown bikini during a photoshoot for her new Ibiza by Demi Rose range for ISAWITFIRST.COM in Ibiza this afternoon. MUST MENTION: Ibiza by Demi Rose range for ISAWITFIRST.COM. BYLINE MUST READ: KPPICTURES.CO.UKE veshur me bikini në një vend të shkretuar, Rose ka treguar të gjithë “arsenalin” e saj “të rëndë”…21 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT: Demi Rose “ndez” Spanjën

Ajo ndodhet në Spanjë për të shijuar rrezet be diellit si dhe për të punuar.Dhe së fundmi Demi Rose ka realizuar një set fotografik mjaft hot.E veshur me bikini të zeza 23 vjeçarja dukej mjaft seksi. (TemA)

Lexone

FOTOT hot: Një shikim “provokues” nga Demi Rose

Ajo nuk lë ditë pa përshëndetur 7 milionë fansat e saj në Instagram.Dhe së fundmi Demi Rose ka realizuar për ta një set fotografik mjaft hot në Ibiza.E veshur me kostum banjoje të zi modelja 23 vjeçare dukej mjaft seksi, teksa ekspozoi format e saj perfekte. (TemA)

Lexone

FOTOT hot nga “engjëlli” i Victoria’s Secret

Ajo është e njohur për bukurinë dhe format elegante që ka.Dhe Romee Strijd tregoi linjat e saj trupro teksa realizoi një set fotografik në Malibu të dielën në mëngjes.Engjëlli 22-vjeçar i Victoria’s Secret e veshur herë më bikini herë më xhinse të shkurta, tërhoqi vëmedjen e kalimtarëve dhe jo vetëm. (TemA)

Lexone