Home / Tag Archives: fotografie

Tag Archives: fotografie

E ëmbël si sheqer, e nxehtë si vera, kjo është Oriola Marashi

Modelja e njohur Oriola Marashi nuk ndalet së provokuari.Këtë herë ajo e ka bërë këtë përmes një fotografie në plazh, së bashku me shokun e saj, reperin Noizy, shkruan Indeksonline.“E ëmbël si sheqeri, e nxehtë si vera”, ka shkruar në këtë fotografi Oriola, ku ka shfaqur trupin e saj pa të meta. Burimi; Gazeta ExpressThe post E ëmbël si sheqer, e nxehtë si vera, kjo është Oriola Marashi appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone

Sonte kënagjeqi i Qëndresës, ja si po duket nusja

Sonte kënagjeqi i Qëndresës, ja si po duket nusja

Më 15 tetor, Labinot Gashi dhe e dashura e tij Qëndresa Bajrami, dashurinë e tyre disa vjeçare do ta kurorëzojnë me martesë. E sonte ( e diel ) e fejuara e tij e ka organizuar ndejën e fundit të beqarisë, kënagjeqin, shkruan lajmi.net Këtë e ka bërë të ditur vetë …

Lexone

Kjo është befasia që ia kanë bërë fansat Era Istrefit

Kjo është befasia që ia kanë bërë fansat Era Istrefit

Kjo është befasia që ia kanë bërë fansat Era Istrefit[/caption] Kjo është befasia që ia kanë bërë fansat Era Istrefit[/caption] Era Istrefi është befasuar nga fansat e shumtë Pas lansimit të këngës “No I Love Yous”, fansat e shumtë kanë bërë Erën në formë të personazheve të librave të “comic” …

Lexone