Home / Tag Archives: fotografi

Tag Archives: fotografi

Sahidja shkrihet pas burrit te saj, ky detaj e tregon atë!

Çifti po duket shumë bukur rrugëve të Gjermanisë.  Motrat Mustafa, janë disa prej këngëtareve më të pëlqyera nga adhuruesit e muzikës popullore dhe asaj zbavitëse. Së fundmi Sahidja, ka publikuar një fotografi të bukur përkrah bashkëshortit, shkruan rtv21 Çifit po duket shumë bukur duke ecur dorë për dore rrugëve të …

Lexone

Publikohet foto e rrallë e kryeministrit Haradinaj kur ishte 14 vjeç

Kjo foto është ndër të rrallat që është publikuar nga koha kur kryeministri Ramush Haradinaj ishte nxënës. Foto e vitit 1982 e shfaq Haradinajn në shkollën e Izniqit. Fotoja është publikuar në faqen ‘Deçani Sot’ në Facebook “Në këtë foto, Kryeministri Ramush Haradinaj (nga e majta) Afrim Hamzaj (arsimtarë – …

Lexone

Sa shumë është plakur Keriman, nuk do t’iu besoni syve

Nursel Kose është prej aktorëve më profesioniste që ka Turqia. Ajo është e njohur si një aktore profesioniste edhe në Gjermani dhe ka vite të tëra që ia kushtoi kinematografisë. Nursel u njoh me publikun shqiptar me rolin e saj komik të Kerimanit dhe jeta e saj private ka rëndësi …

Lexone

E mbani mend Berkanin, ai tani na prezanton me princeshën e tij!

Ndonëse ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor, këngëtari i mirënjohur Berkani, aktiv po tregohet në rrjetet sociale, shkruan rtv21. Së fundmi, ai ka hedhur një fotografi në Instagram, ku shfaqet bashkë me vajzën e tij, Beren e cila duket shumë e këndshme. “Fryma ime”- ka …

Lexone

Shpat Kasapi prezanton të dashurën, nuk është shqiptare

Këngëtari nga Maqedonia, Shpat Kasapi, është emër i pëlqyer për publikun. Muaj më parë përmes rrjeteve sociale, ai bëri të ditur se ka filluar një lidhje të re, shkruan lajmi. Mbrëmë, Shpati vendosi të postonte fotografi bashkë me të, duke i thurur edhe disa vargje. Me këtë rast, këngëtari ka …

Lexone