Home / Tag Archives: foshnjes

Tag Archives: foshnjes

Zbulohet misteri i fëmijës-djall të ulur në varr që po tmerron njerëzit

Videoja e një kukulle të ulur në një varr duke ndjekur me sy kamerën, është bërë shumë shpejt virale.Njerëzit janë tmerruar nga kukulla “Chucky style” dhe e kanë cilësuar atë si një djall të veshur me të bardha.Ajo ka dhëmbë e flokë, ç’ka e bëjnë të duket si e vërtetë.Videoja ka marrë më shumë se 341,000 shikime në vetëm katër ditë.Pranë kukullës së frikshme është një shishe e foshnjës plot me lëng të kuq gjaku.Lodra thuhet se është regjistruar nga një grua në Brazil dhe që atëherë është shfaqur në median meksikane.

Lexone

Kujdesi i dhëmbëve te bebet

Kujdesi i dhëmbëve te bebet

Foshnjat shpesh pëlqejnë të kafshojnë ndonjë copëz molle apo gjë tjetër, por ajo mund t’u shkaktojë dhimbje. Kërkoni nga farmacisti juaj t’ju preferojë ndonjë xhel për mishin e dhëmbëve që ua lehtëson foshnjave mundimin që shkakton dalje e dhëmbëve. Mbani mend, nëse një foshnjë nuk duket mirë për më shumë …

Lexone