Home / Tag Archives: flakakrelani

Tag Archives: flakakrelani

Flaka Krelani “djeg” rrjetin, ekspozon gjoksin pas dushit

Këngëtarja Flaka Krelani prej kohësh poston foto joshëse dhe mjaft intriguese në Instagramin e saj, duke ekspozuar linjat e saj trupore.Quick PickA post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on Mar 10, 2018 at 12:00pm PSTSë fundmi, duket se Flaka ka dashur vërtet që të ‘djegi’ rrjetin me një foto që ka postuar në Instagram.Më joshëse se kurrë, ajo shfaqet me flokët ujë dhe me një tualet të bërë, ndërsa ka ekspozuar gjoksin e saj, i cili duket në pasqyrën përpara këngëtares.Bath MakeoverA post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on Apr 27, 2018 at 1:17pm PDTA post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on Apr 13, 2018 at 9:37am PDTThe post Flaka Krelani “djeg” rrjetin, ekspozon gjoksin pas dushit appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone