Home / Tag Archives: fishekzjarre

Tag Archives: fishekzjarre

VIDEO/ Berisha denoncon “shetësimin e madh”: Ja fishekzjarret në Kombinat, po i hedh “Saje qorri” me paratë e drogës

Sali Berisha ka denoncuar një shqetësim tejet serioz për të.Një video ku shfaqen disa fishekzjarre, ai e ka lidhur me ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri.Ish-kryeministri ka arritur në konkluzionin se ato fishekzjarre janë hedhur nga Tahiri dhe se janë blerë me paratë e drogës.“Feste te madhe kishte mafia dje!Shikoni videon e qytetarit dixhital. sb“o doktor ja si festojne ne kombinat me parate e droges lirimin e saje qorrit”, shkruan Berisha sipër videos e cila edhe mund të jetë e ndonjë gëzimi familjar apo dasme të hershme. (TemA)

Lexone