Home / Tag Archives: firmeme

Tag Archives: firmeme

Provokuese dhe seksi, këto janë bikinit që po çmendin të gjithë

Bikinit që ekspozojnë shumë dhe mbulojnë pak pjesë trupore janë kthyer në qendër të vëmendjes.Me ardhjen e sezonit të verës, marka Agent Provocateur ka risjellë modelet e saj provokuese dhe të stiluara me shumë pak copë, të cilat nxjerrin në pah asetet e femrave që guxojnë t’i veshin modelet e kësaj firme.Më poshtë keni një galeri me foto ku shfaqen modele dhe të famshme përreth botës që kanë veshur bikinit e “Agent Provocateur”.The post Provokuese dhe seksi, këto janë bikinit që po çmendin të gjithë appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone