Home / Tag Archives: festivalit

Tag Archives: festivalit

FOTOT: Një mama seksi si 26 vjeçarja Farrah

Ajo nuk heziton asnjëherë që t tregoi format e saj perfekte.Dhe këtë herë Farrah Abraham ka treguar format e saj në plazhin e Hotel Martinez gjatë Festivalit të Kanës në Francë.E veshur me një kostum banje të zi, mamaja 26 vjeçare ka shfaqur të pasmet e saj seksi dhe fizikun e tonifikuar. (TemA)

Lexone

Një nënë seksi si Farrah Abraham (Foto)

Ajo është një vajzë ekranesh dhe me fizikun mbresëlënës i bën të gjithë për vete.Dhe Farrah Abraham siguroi që ajo të vendoste ndizte mediat rozë, teksa u shfaq në plazhin e Hotel Martinez gjatë 71 vjetorit të Festivalit të Filmit të Kanës, në Francë.1 of 8EXCLUSIVE: Farrah Abraham hits the beach in Cannes at the Martinez hotel, wearing a high cut Bikini, Farrah was seen with her daughter on the beach looking a bit like Kim Kardashian with her long hair and bum baring thong bikini. 17 May 2018 Pictured: Farrah Abraham. Photo credit: Neil Warner/MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342 (Mega Agency TagID: MEGA222428_035.jpg) [Photo via Mega Agency]EXCLUSIVE: Farrah Abraham hits the beach in Cannes at the Martinez hotel, wearing a high cut Bikini, Farrah was seen with her daughter on the beach looking a bit like Kim Kardashian with her long hair and bum baring thong bikini. 17 May 2018 Pictured: Farrah Abraham. Photo credit: Neil Warner/MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342 (Me..

Lexone

FOTOT: Një engjëll si Elsa Hosk në Kanë

Ajo është një nga modele më të nxehta të Suedisë.Dhe Elsa Hosk tregoi se pse është një modele e suksesshme teksa u shfaq të mërkurën me bikini të kuqe, duke ekspozuar linjat e saj fantastikeEngjëlli i “Victoria’s Secret” ndodhet në Francë për eventin e festivalit të filmit në Kanë. (TemA)

Lexone

“Pantera e Zezë” magjeps Kanën (Foto)

Përveç shymë yjeve të modelingun dhe kinematografisë, ka qenë edhe ajo, “Pantera e Zezë”. Naomi Campbell vërtetoi edhe njëherë së vazhdon të qëndrojë në krye ndërsa u shfaq në tapetin e kuq për premierën e BlacKkKlansman gjatë Festivalit të Filmit në Kanë.1 of 6Supermodelja shkëlqente e veshur me fustan, por la pak vend për imagjinatën. Pjesa e bustit të fustanit ishte transparent dhe 47-vjeçarja nuk mbante reçipeta. Nën blicet e shumta të fotografëve, Naomi nuk ka zhgënjyer, ku përveç sensualitetit, ka shpalosur edhe fisnikëri.15 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Partnerja e re dhe seksi e Vincent Cassel (Foto)

Pas fundit të marrëdhënies së gjatë me ish-bashkëshorten Monica Bellucci, Vincent Cassel, 51 vjeç, nuk ka humbur kohë. Prej vitit të shkuar, aktori i famshëm francez është i lidhur me modelen seksi 21-vjeçare, Tina Munakey, e lindur në Sicili, por e rritur në Francë, me të cilën ka sfiluar në tapetin e kuq të Festivalit të filmit “Kanë 2018”.1 of 913 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone