Home / Tag Archives: festivalin

Tag Archives: festivalin

Foto/Kur modelet italiane dolën pa brekë dhe i lanë të gjithë me gojëhapur

Giulia Salemi dhe Dayane Mello i lanë pa fjalë të gjithë në Festivalin e Filmit në Venecia, kur u shfaqën me disa veshje shumë të ekzagjeruara, që ia nxirrnin të gjitha në shesh.Ato kishin veshur dy fustane shumë të hapur, të cilat u zbulonin pjesët intime dhe dukeshin qartë që nuk kishin veshur të brendshme.The post Foto/Kur modelet italiane dolën pa brekë dhe i lanë të gjithë me gojëhapur appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

FOTOT: Me mbathje e bikini në rrugë, burra e gra “reklamojnë” tatuazhet e tyre

Mijëra burra dhe gra japoneze kanë dalë në rrugë të veshur vetëm më mbathje për të marrë pjesë në festivalin e përvitshëm në të cilin ekspozojnë trupin e mbushur me tatuazhe të stilit Yakuza.Festivali i Sanja Matsuri, zhvillohet në periferi të Asakuzës në veri të Tokios, dhe aty shikon mijëra njerëz që dalin në rrugë në këtë festë vjetore .Në trupat e tyre bien në sy tatuazhet me geisha, luftëtarë samurai dhe dragoj të zjarrtë. (TemA)

Lexone

FOTOT: Engjëlli i Victoria’s Secret shkëlqen në Kanë

Engjëlli i Victoria’s Secret, Lais Ribeiro ka shkëlqyer në koncertin e së enjtes, derisa u paraqit në Festivalin e Filmit të Kanës.Bukuroshja 27-vjeçare braziliane sfiloi me fustan të bardhë, i cili i shfaqte hiret trupore.Ajo bërë që të gjithë të pranishmit në event të kthenin kokat për ta parë. (TemA)

Lexone

FOTOT: (Zh)veshjet e yjeve në festivalin e Canne-ës

Aktoret dhe modelet që morën pjesë në festivalin e filmit të Cannes guxuar me veshjet e tyre.Kjo pasi atyre u kanë ndodhur disa incidente pikante për shkak të veshjes.Që nga Naomi Campbell që tregon gjoksin zbuluar, apo tek fustani me zinxhirë i Irina Shayk që tregon shumë më tepër, apo tek disa personazhe të famshëm femra që kanë treguar mbathjet, këto ishin disa nga incidentet që pësuan vajzat e showbiz.Më poshtë në galerinë virtuale do të gjeje yjet që u shfaqën me seksi në këtë edicion. (TemA)

Lexone

Shqiptarët të pa fat, Izraeli shpallet fituesi i Eurosong 2018

Edhe pse me super performanca 3 shqiptarët në festivalin Europian kanë rezultuar të pa fat, pasi fituesi i Eurovision 2018 u shpall Izrael.Fitorja u bë e mundur pas votave të publikut të cilët ndryshuan gjithçka.Në vend të dytë u rendit Qipro, përfaqësuar nga Eleni Fouriera./zoneelire.alThe post Shqiptarët të pa fat, Izraeli shpallet fituesi i Eurosong 2018 appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Kendall Jenner, transparente dhe provokuese në Kanë

Kendall Jenner i la pak vend imagjinatës në paraqitjen e saj në Festivalin e Kanës. Këmbët e zbuluara dhe me një veshje rrjetë, tërësisht transparente, modelja ka parakaluar në tapetin e kuq në Festivalin e Kanës.Pa më të voglin dyshim Kendall Jenner është prezantuar me veshjen më provokuese duke lënë “shoqet” në hije. E gjithë vëmendja ishte te modelja.1 of 712 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT: Modelja e njohur i nxjerr në shesh

Kendall Jenner nuk është përmbajtur në Festivalin e Filmit në Kanë.Motra e Kim Kardashian është shfaqur pa reçipeta, duke treguar gjoksin.Gjesti i 22-vjeçares natyrisht që ka tërhequr vëmendjen e gjithë mediave.

Lexone

Bella Hadid, mahnitëse në Festivalin e Kanës (Foto)

Ajo ka pushtuar pasarelat në të gjithë botën dhe sigurisht nuk kishte si të ndodhte ndryshe edhe në Festivalin e Kanës.Bukuroshja Bella Hadid tregoi se është mbretëresha e pasarelave, teksa parakaloi në tapetin e kuq të Kanës.21-vjeçarja i mahniti të gjithë veshur me një fustan të gjatë, elegant dhe që i rrinte kaq bukur.Bella tregoi edhe njëherë se është një supermodele.1 of 912 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT: Irina Shayk i urren mbathjet, shkon në Festivalin e Kanës “siç e ka bërë nëna”

Irina Shayk duket se i urren të brendshmet.Së fundmi, bukuroshja u paraqit me një fustan të kuq që mbahej me zinxhirë në Festivalin e Kanës.Ky fustan tregonte qartë se modelja ruse nuk kishte veshur mbathje në premierën e filmit “Sorry Angel”, të regjisorit francez Christophe Honoré.32-vjeçarja arriti që të mos ketë asnjë incident me fustanin gjatë pozimeve për fotografët.(TemA)

Lexone

Patrician e “tradhton” dekolteja, asetet dalin “sheshit” (Foto)

1 of 9Pasi fustani “e la në baltë” në Venecia vitin e kaluar duke ekspozuar atë çka fshihte nën të çarën e tepruar, Patricia Contreras është “turpëruar” sërish. Këtë herë në Festivalin e Kanës ajo ishte përpjekur t’i mbulonte mirë asetet, por dekolteja e “tradhtoi”.Gjatë parakalimit në qilimin e kuq të Kanës, gjoksi i vajzës meksikane të ekranit doli sheshit, por ajo e mori me sportivitet dhe të qeshur këtë episod.9 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone