Home / Tag Archives: fejzullahu

Tag Archives: fejzullahu

U rikthye pas 8 muajsh, Fejzullahu: Një ndjenjë që më ka munguar çdo ditë…

Pas një dëmtimi që e mbajti larg fushave të blerta plot 8 muajsh, mbrojtësi i Partizanit, Arbnor Fejzullahu, u rikthye ditën e djeshme, teksa e nisi sfidën ndaj Luftëtarit si titullar duke bërë një paraqitje të kënaqshem.Ditën e sotme, mbrojtësi ka bërë një status në “Facebook”, ku tregon së është tepër i lumtur për rikthimin e tij dhe ndihet shumë krenar dhe falenderues për të gjithë që e përkrahën dhe i dhanë forcë.POSTIMI I FEJZULLAHUT:Jam shumë i lumtur që mbas një lëndimi të gjate, më në fund u riktheva në fushë. Një ndjenjë që më ka munguar çdo ditë. Ndihem shumë krenar dhe jam shumë falenderues për të gjithë që më kanë përkrahur, që më kanë dhëë forcë, besim, dashuri, se mundem t’ia dal, dhe të shijoj përseri këteë ndjenjë madhështore.

Lexone

E veshur nga koka te këmbët me firmato, jeta luksoze e gruas së Ermal Fejzullahut

Ariana Fejzullahu, gruaja e këngëtarit të famshëm Ermal Fejzullahu, njihet për stilin e saj luksoz dhe të drejtuar tek firmat e shtrenjta, të cilat nuk ngurron që t’i shfaqi në Instagram.Së fundmi, Ariana ka treguar edhe prurjet më të reja në garderobën e saj. Bëhet fjalë për një çantë të vogël Dior në ngjyrë blu të hapur, e cila kushton plot 3.200 euro dhe për një palë sandale Gucci, me vlerën e 590 euro.@arianafejzullahu wearin the @dior Lady Dior bag in baby blue (3,200€) and @gucci Patent leather sandals (590€) #arianafejzullahu #dior #gucciA post shared by What They Wearin (@whattheywearin) on Apr 29, 2018 at 4:04am PDTDuket se Ermali e “llaston” shumë gruan e tij dhe fundja, pse mos ta bëjë?The post E veshur nga koka te këmbët me firmato, jeta luksoze e gruas së Ermal Fejzullahut appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Kush e kishte pritur këtë…Ariana e bën edhe në borë…

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu, shkruan ORAinfo. Ajo tashmë është bërë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, natyrisht fal burrit dhe vjehrrit të saj. Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet. E Ariana në çdo …

Lexone