Home / Tag Archives: fantastikeengjelli

Tag Archives: fantastikeengjelli

FOTOT: Një engjëll si Elsa Hosk në Kanë

Ajo është një nga modele më të nxehta të Suedisë.Dhe Elsa Hosk tregoi se pse është një modele e suksesshme teksa u shfaq të mërkurën me bikini të kuqe, duke ekspozuar linjat e saj fantastikeEngjëlli i “Victoria’s Secret” ndodhet në Francë për eventin e festivalit të filmit në Kanë. (TemA)

Lexone