Home / Tag Archives: fantastik

Tag Archives: fantastik

Lionel Messi: Real ishte me fat, e pamë çfarë ndodhi në kampionat

Leo Messi, ylli i Barcelona-s dhe Argjentinës, ka folur për “Mundo Deportivo”:“Champions? Është një iluzion, për të gjithë. Kur fillon sezoni duam ta fitojmë të gjithë dhe kjo është ajo që e bën këtë klub fantastik”, ka thënë Leo.“Real ka luajtur për Champions-in këtë vit, në kampionat ishte shumë larg…Nëse do ta kishte humbur finalen nuk do t’i kishte mbetur asgjë.Ka qenë me fat që ka fituar Champions-in dhe kjo e ka bërë sezonin e tyre të veçantë.Por nuk mund të mendosh të luash vetëm për një kompeticion.Ne duam edhe kampionatin me kupën, që janë të rëndësishme për ne”, vijoi ai.

Lexone

Elisabetta Canalis provokon me bikini (Foto)

Dy foto në distancën e tre viteve verë… dhe shumë ujë nën “urën” e Manhattan beach, në Kalifornia. Elisabetta Canalis krahason imazhet ku në det me një bikini të bardhë shumë seksi shtrëngonte dorën e bashkëshortit Brian Perri dhe imazhin më të fundit, i shkrepur në të njëjtin vend: mes tyre është dhe e vogla Skyler, “më e lumtur” dhe një super-dekolte.1 of 10Ditë kujtimesh për ish-velinën dhe modelen italiane, e cila “peshkon” nga e shkuara me një foto ku ishte e lumtur në krah të njeriut të jetës së saj dhe nuk ishte bërë akoma nënë. Nga ai moment kanë kaluar tre vjet dhe “showgirl”-i që shkruan “Happier” (më e lumtur), është gjithnjë e bukur si atëherë, sikur koha të kishte ndaluar. Ajo vazhdon të shfaqë një trup fantastik, që ekzalton linjat e trupit.4 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Rama tregon transformimin e Alpeve në një destinacion turistik (Video)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke treguar transformimin e Alpeve. Në videon prej 2 minutash tregohet si ato janë shndërruar në një destinacion të mrekullueshëm turistik.“Mirëmëngjesi dhe me këtë përmbledhje në 120 sekonda të transformimit fantastik të Alpeve shqiptare, nga një zonë e harruar, e braktisur dhe e izoluar, në një destinacion të jashtëzakonshëm turistik gjithëvjetor, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.MIRËMËNGJES dhe me këtë përmbledhje në 120 sekonda të transformimit fantastik të Alpeve shqiptare, nga një zonë e harruar, e braktisur dhe e izoluar, në një destinacion të jashtëzakonshëm turistik gjithëvjetor, ju uroj një ditë të mbarëGepostet von Edi Rama am Dienstag, 29. Mai 201830 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Jade dhe Taylor, dy motrat Mega festojnë për Juven

1 of 5Jade dhe Taylor Mega janë dy tifoze të zjarrta të Juventusit. Dy motrat bukuroshe këtë vit kanë festuar bashkë me skuadrën bardhezi fitimin e titullit të 7-të kampion radhazi dhe Kupës së Italisë për të 4-n herë rresht.Dy modelet seksi janë krenare për skuadrën që bëjnë tifo dhe ende po i gëzohen sezonit fantastik që zhvilloi Juventusi.23 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Pozicionet e seksit që duhet t’i provoni kur të jeni në plazh

Seksi në plazh është fantastik për këdo që e ka provuar. Po, do pak punë, por me një lubrifikant me vete dhe një vend për t’u shtruar pa u zhgërryer në rërë dhe gurë, qoftë peshqir apo shezlong, mund të nxirrni më të mirën nga kjo përvojë e juaja.Je ulur mbi partnerin tënd apo po bëni seks? Plazhi s’do ta mësojë kurrë.Këtë pozicion bëni mirë ta ruani për në mbrëmje, kur plazhi është bosh. Shtrihuni mbi partnerin kështu shmangni hyrjen e rërës në zonat e ndaluara.Shtiruni sikur jeni të dy shumë të përqëndruar tek perëndimi i diellit, me ndihmën e një peshqiri mbi prehër mund të bëni seks derisa të kaloni ne orgazëm.Sa bukur. Një çift të dashuruarish që flenë të përqafuar, kur në fakt po bëni seks urtë e butë në shezlon.Keni eksploruar ndonjëherë plazhe? Provoni të hyni në shpella dhe gjire të vogla dhe provoni edhe këtë stil.The post Pozicionet e seksit që duhet t’i provoni kur të jeni në plazh appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Ngre trofeun e Këpucës së Artë, Salah “vërshëllehet” nga tifozët (Video)

Mohamed Salah ka fituar Këpucën e Artë me 32 golat e shënuar në Premier League gjatë sezonit të parë që pas rikthimit. Ishte një vit fantastik për egjiptianin, i cili udhëhoqi Liverpool drejt një vendi mes katër më të mirëve.Gjatë ngritjes së trofeut ama, e gjithë vëmendja shkoi te vajza e tij simpatike. Teksa ajo po vraponte duke luajtur me topat në hyrje të fushës, të gjithë tifozët ishin duke e duartrokitur me të madhe. Aq shumë kishte tërhequr vëmendjen e tyre, saqë kur Salah u afrua për të prezantuar trofeun stadiumi e priti me një vërshëllimë.E gjitha ishte pjesë e shakasë, pasi më pas rifilluan duartrokitjet dhe brohoritjet për sulmuesin.I think you’ll love this video from the Anfield gantry. Mo Salah’s daughter stole the show. That moment when she realises that the entire crowd are cheering her! Then Daddy gets booed whilst holding his Golden Boot. Brilliant. #MoSalah #LFC pic.twitter.com/QhUkRqYhL5— Arlo White (@arlowhite) May 13, 201813 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT: Aktorja meksikane në një formë të jashtëzakonshme në West Hollywood

Eiza Gonzalez, aktorja meksikane, është shfaqur në një formë të jashtëzakonshme së fundmi në West Hollywood, teksa u largua nga palestra.28-vjeçarja, ish-ylli i telenovelave meksikane, tashmë po vazhdon karrierën e saj në SHBA.Në fotot e fundit, Eiza tregonte punën e saj në palestër, e cila duket se ka dhënë një efekt fantastik tek ajo. Linja me të vërtetë për t’u pasur zili.

Lexone

27 vjeçarja shokon me “mëkatin e ëmbël”: E bëmë në makinë, por jemi të dy të martuar me të tjerë (Foto)

Letra:E dashur psikologe,Kam dy vite lidhje jashtëmartesore me një nga kolegët e mi. Ai është i martuar dhe ka 3 fëmijë, ndërsa unë jam e martuar prej 8 vitesh por nuk kam ende fëmijë.Unë jam 27 vjeç ndërsa ai është 49.Që ditën e parë që ai ka ardhur në kompani, e dalluam në sytë tanë që pati një shkëndijë.Pas disa takimesh në punë, ai më ftoi një pasdite për një kafe, dhe kimia jonë ishte e paevitueshme. Pas kafes, disa ditë më vonë më ftoi në një darkë.Gjeta justifikim për tim shoq dhe dola, sepse vërtetë kisha filluar të fiksohesha shumë pas tij.Pas darke, kur po më shoqëronte për në shtëpi, më futi në makinë, më puthi… dhe më pas përfunduam duke bërë dashuri në pjesën e pasme të makinës.Kështu nisi e gjithë lidhja jonë, e cila tani është më e fortë se kurrë.Por edhe pse ne ndihemi shumë mirë me njëri-tjetrin dhe raporti jonë intim është fantastik. Ne sërish nuk und të jemi bashkë.Në jam e martuar me një person shumë të mirë i cili më do dhe më respekton, por mar..

Lexone

“Kolegu më puthi, më futi në makinë dhe e bëmë, por problemi ishte se…”

Letra:E dashur psikologe,Kam dy vite lidhje jashtëmartesore me një nga kolegët e mi. Ai është i martuar dhe ka 3 fëmijë, ndërsa unë jam e martuar prej 8 vitesh por nuk kam ende fëmijë.Unë jam 27 vjeç ndërsa ai është 49.Që ditën e parë që ai ka ardhur në kompani, e dalluam në sytë tanë që pati një shkëndijë.Pas disa takimesh në punë, ai më ftoi një pasdite për një kafe, dhe kimia jonë ishte e paevitueshme. Pas kafes, disa ditë më vonë më ftoi në një darkë.Gjeta justifikim për tim shoq dhe dola, sepse vërtetë kisha filluar të fiksohesha shumë pas tij.Pas darke, kur po më shoqëronte për në shtëpi, më futi në makinë, më puthi… dhe më pas përfunduam duke bërë dashuri në pjesën e pasme të makinës.Kështu nisi e gjithë lidhja jonë, e cila tani është më e fortë se kurrë.Por edhe pse ne ndihemi shumë mirë me njëri-tjetrin dhe raporti jonë intim është fantastik. Ne sërish nuk und të jemi bashkë.Në jam e martuar me një person shumë të mirë i cili më do dhe më respekton, por mar..

Lexone