Home / Tag Archives: familjareve

Tag Archives: familjareve

Elbasan, e kafshoi një Pit Bull disa ditë më parë, vdes 58-vjeçari

Një 58-vjeçar nga Elbasani ka ndërruar ketë pak ditë pasi u kafshua nga një qen i racës Pit Bull.58-vjeçari u shtrua në spital ku u kurua, por nuk mundi t’u mbijetojë plagëve të kafshimit. Sipas familjarëve, 58- vjecari pas kurimit kishte pësuar trompozë, që më pas i mori edhe jetën.2 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Avicii preu damarët, letra e hapur e familjarëve: Donte paqe

DJ i famshëm suedez Avicii vdiq pas një humbje masive gjaku pasi preu damarët me një shishe vere të thyer.Avicci, emir i vërtetë i të cilit është Tim Bergling, gjeti vdekjen në qytetin Muscat të Omanit më 20 prill.Javën e kaluar, familja e tij nëpërmjet një letre të hapur shkruante se 28-vjeçari nuk mund të vazhdonte më dhe kërkonte paqe.Letra, e firmosur nga familja e tij, e përshkruante Avicii-n si një shpirt të brishtë artistik dhe një djalë të ndjeshëm.“Ai luftonte me mendime për kuptimin e jetës dhe lumturinë. Ai nuk mund të vazhdonte më. Kërkonte paqe” , shkruan Daily Mail.

Lexone

Zhduket në mënyrë misterioze 16 vjeçarja në Cërrik

Zhduket në mënyrë misterioze 16 vjeçarja në Cërrik

Zhduket në mënyrë misterioze një 16 vjeçare nga një fshat i Cërrikut. Policia njofton se më datë 1.02.2018, shtetasi A.A, vjeç 48, banues në fshatin Shkozë, Belsh, kallëzoi se i është larguar nga banesa vajza B.A, vjeç 16. Sipas familjarëve adoleshentja nuk ka lënë asnjë kontakt apo arsye dhe ata janë …

Lexone