Home / Tag Archives: familjaret

Tag Archives: familjaret

E rëndë në Fier/ Godet veten me armën e gjahut, familjarët e gjejnë të vdekur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Fierit ku një 55 vjeçar ka vrarë veten me armë gjahu.Mësohet se viktima është Alush Kumanaku, i cili u gjet i vetëvrarë nga familjarët“Në datën 30.05.2018, rreth orës 10:30, në fshatin Kallm i Vogël, në banesën e tij është gjetur nga familjarët i vetëvrarë me armë gjahu (të cilën e kishte me leje) shtetasi A.K, 55 vjeç,” njofton policia.Nga kqyrja paraprake në trupin e viktimës nuk u konstatuan shenja dhune përveç plagëve nga arma e gjahut.Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave e shkakut të ngjarjes.The post E rëndë në Fier/ Godet veten me armën e gjahut, familjarët e gjejnë të vdekur appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Familjarët e policëve të zhdukur, presin në vendin ku po zhvillohen kërkimet (Foto)

Familjarët e dy policëve të zhdukur që nga mbrëmë, po qëndrojnë në vendin ku po zhvillohen kërkimet, raporton Indeksonline.Policët të cilët mbrëmë ranë në një humnerë në magjistralen Kaçanik-Han i Elezit, janë Malsor Dashi dhe Armend Trena.Ndryshe, policët e zhukur janë kërkuar edhe nga FSK-ja, përkatësisht nga njësiti i zhytësve të cilët janë future në lumin Lepenc./

Lexone