Home / Tag Archives: fajesoje

Tag Archives: fajesoje

Vajza që u kap me futbollistin: Do kisha fjetur me të

Auto Draft

Vajza që ishte me futbollistin Wayne Rooney kur u arrestua se po i jepte makinës në gjendje të dehur i ka kërkuar bashkëshortes së tij që ta falë, por ka dhënë një deklaratë të madhe. “E kuptoj se ajo është e mërzitur me të pas arrestit, ky është budallik dhe …

Lexone