Home / Tag Archives: facebook

Tag Archives: facebook

‘Shqetësimi i CIA zbulon bosin e vërtetë të drogës’

“Shqetësimi i shërbimeve të inteligjencës amerikane CIA mbi Shqipërinë për trafikun e drogës, si prodhuesin më të madh të mariuanës dhe rrugë kalimi për kokainën dhe opiumin dëshmon atë çfarë kemi thënë prej kohësh. Dëshmon dhe një herë që bosi i drogës është vetë Kryeministri”. Kështu shprehet në një shënim …

Lexone

Të drejtat e njeriut, apeli i Bashës: Bashkohuni, Rama po iu shkel!

Të drejtat e njeriut, apeli i Bashës: Bashkohuni, Rama po iu shkel!

Në ditën Ndërkombëtare të të Drejtave të Njeriut, kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka deklaruar se shoqëria shqiptare vazhdon të mos gëzojë lirinë e fjalës. Në një postim në “Facebook”, Basha shprehet se censura e qeverisë mbi median është një tjetër problem, duke akuzuar mes të tjerash kryeministrin Rama …

Lexone

Përjetoi mbrëmjen më emocionuese në jetë, Cana ka diçka për ju

Përjetoi mbrëmjen më emocionuese në jetë, Cana ka diçka për ju

Lorik Cana ka reaguar në Facebook pas lamtumirës. Ai ka falënderuar të gjithë për organizimin special mbrëmë “Të nderuar miq vëllezer e motra, do të kisha shumë dëshirë të gjej fjalët dhe mënyrën për të shprehur mirënjohjën time të thellë për të gjithë juve që keni qenë pjesë e rrugëtimit …

Lexone

‘Xhihani’ ballafaqohet me disa probleme, merr këtë vendim

'Xhihani' ballafaqohet me disa probleme, merr këtë vendim

Aktori i njohur turk, Erkan Petekkaya, u ka dhënë lamtumirën rrjeteve sociale pas disa problemeve që ai thotë se ka përjetuar me llogarinë e tij Ai tha se llogaria e tij ndjek njerëz që nuk i njeh, heq nga lista e ndjekësve disa të tjerë dhe pëlqehen postime jashtë iniciativës …

Lexone