Home / Tag Archives: expressthe

Tag Archives: expressthe

Oriola Marashi bën italianët të kthejnë kokën, mahnit nga dritarja e hotelit

Ditët e fundit modelja e njohur Oriola Marashi gjendet në Itali për të realizuar një set të ri fotografik.Tashmë të gjithë e njohin tipin e saj aspak të kompleksuar. Veç modeles anëtarja e OTR ka zbuluar pak nga talenti i saj si këngëtare.E dalë në dritaren e hotelit Oriola ka bërë italianët të kthejnë kokën teksa bën sopranon.Ndërkohë miqtë e sja nuk ndalin të qeshurat nga moskokëçarja e modeles sexy.Burimi: Gazeta ExpressThe post Oriola Marashi bën italianët të kthejnë kokën, mahnit nga dritarja e hotelit appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone

Hoxhë Neziraj bashkë me Ismail Kasumin dhe zhytës të tjerë gjetën trupin e njërit prej policeve…

Në operacionin e kërkimit kanë marr pjesë zhytësi i njohur Ismail Kasumi bashkë me djalin e tij si dhe hoxhën e një fshati të Komunës së Kaçanikut, Florim Neziraj.Pjesëmarrjen në aksion me Kausmin e ka konfirmuar vetë hoxha Neziraj.Njëri prej trupave të gjetur dyshohet të jetë i policit Armend Trena.“Bashkë me Kasumin, djalin e tij, si dhe disa zhytës të tjerë kemi arritur që ta nxjerrim nga uji trupin e njërit nga policët”, tha hoxha për Express.The post Hoxhë Neziraj bashkë me Ismail Kasumin dhe zhytës të tjerë gjetën trupin e njërit prej policeve… appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Shtëpia e Rihannas nuk mund të ishte ndryshe, këto pamje do u mahnitin

Rihanna është një prej këngëtareve më të paguara në botë dhe zotëron një numër të madh pronash. Shtëpia e saj në Los Angeles ka vlerën e 6.8 milionë dollarëve dhe ka 6 dhoma gjumi, 9 banja dhe një pishinë gjigante.Shtëpia ka një kinema dhe një dhomë bilardoje. Pamja në dhomën e ndenjes, muret e së cilës janë me xham, është mahnitëse.Shtëpia po ashtu ka një palestër dhe një banja gjigande, për të mos folur për garderobën, e cila është një dhomë më vete.Burimi: Gazeta ExpressThe post Shtëpia e Rihannas nuk mund të ishte ndryshe, këto pamje do u mahnitin appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone

Enca i përplas të vërtetën publikisht Noizyt

Pas vitesh bashkëpunimi Enca dhe Noizy i dhanë fund miqësisë së tyre.Fundi i gjithçkaje nisi kur Enca deklaroi në media se për atë kishte nuk i njihte asnjë meritë askujt tjetër.Kjo gjë nuk i pëlqeu Noizyt dhe e akuzoi publikisht në Instagram si mosmirënjohëse duke e përjashtuar nga grupi “OTR”.Por edhe këtë herë “mbretëresha e Instagram-it”, ua bën me dije se është ‘SELFMADE’ dhe se është kjo shprehje është titulli i albumit të saj të parë. Ajo postoi foton më poshtë duke patur si mbishkrim shprehjen e ‘famshme’.Burimi: Gazeta ExpressThe post Enca i përplas të vërtetën publikisht Noizyt appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone

Befason vajza e Sabianit, shfaqet pa make-up

Vajza e këngëtarit shqiptar Sabian, ka befasuar me publikimin e fundit.Kejsi Medini shpesh ndez rrjetin për shkak të fotove të saj provokuese. Por këtë herë modelja ka treguar se si duket pa grim.Anëtarja e OTR, duket super sensuale edhe pse pa pikë make up. Burimi: Gazeta ExpressThe post Befason vajza e Sabianit, shfaqet pa make-up appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone

Leo DiCaprio godet prapë, zë një bukuroshe 20-vjeçare

Leonardo DiCaprio vazhdon të mbetet i paqëndrueshëm përsa i përket jetës sentimentale. Ylli i filmit ‘Titanic’ në vitet e fundit ka ndërruar shumë shpesh femrat me të cilat shoqërohet, duke mos gjetur aspak ‘qetësi’.Së fundmi DiCaprio është parë me një bukuroshe tjetër, që është dy dekada më e re se ai. Camila Morrone është 20 vjeç dhe ka bërë debutimin e saj si modele në vitin 2017, ndërsa ëndrra e saj është që provojë kinemanë.DiCaprio njihet si një ‘don zhuan’ i vërtetë dhe këtë e tregojnë edhe shfaqjet e tij në publik me shumë femra të bukura dhe të njohura Burimi: Gazeta ExpressThe post Leo DiCaprio godet prapë, zë një bukuroshe 20-vjeçare appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone

Çmimi marramendës i orës së Morena Tarakut

Morena Taraku është një nga femrat më të pasura të estradës.Modelja dhe këngëtarja shquhet për jetën luksoze që bën, ndërsa ndjek trendët më të fundit, shkruan Indeksonline.Ajo ka treguar së fundmi edhe orën e saj ‘Rolex’ Ndërsa çmimi i kësaj ore kap vlerën hiq më pak se 8.700 dollarë.Burimi: Gazeta ExpressThe post Çmimi marramendës i orës së Morena Tarakut appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone

E ëmbël si sheqer, e nxehtë si vera, kjo është Oriola Marashi

Modelja e njohur Oriola Marashi nuk ndalet së provokuari.Këtë herë ajo e ka bërë këtë përmes një fotografie në plazh, së bashku me shokun e saj, reperin Noizy, shkruan Indeksonline.“E ëmbël si sheqeri, e nxehtë si vera”, ka shkruar në këtë fotografi Oriola, ku ka shfaqur trupin e saj pa të meta. Burimi; Gazeta ExpressThe post E ëmbël si sheqer, e nxehtë si vera, kjo është Oriola Marashi appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone