Home / Tag Archives: ermalitepo

Tag Archives: ermalitepo

Sikur të ishte binjake me Arianën, ja si dukej Nera e re

  Të rralla janë rastet kur ngjashmëritë pa lidhje gjaku janë të mëdha. E kjo ka ndodhur në rastin re e vjehrrë të Arianës me Nerën të cilat duken shumë të ngjashme, përcjell ORAinfo. Nera ka publikuar një foto kur ka qenë e re dhe ajo që vërehet është se …

Lexone