Home / Tag Archives: entuziazem

Tag Archives: entuziazem

FOTOT: Gjithçka nga dasma mbretërore që u ndoq nga mbi dy miliardё njerëz

Mbi dy miliardё vetё ndoqën ceremoninë martesore tё princit Harry me artisten amerikane Meghan Markle.Martesa mbretёrore u shoqërua me mjaft entuziazëm ku rrugët e Londrës ishin të mbushura plot me njerëz.Disa nga detajet e ceremonisë përallore mund t’i gjeni në galerinë tonë virtuale.Hidhini një sy, nga betimi në kishë tek shëtitja me karrocë në rrugët e kështjellës Windsor. (TemA)

Lexone

Kongresmeni Rohrabacher: Të ndahet Maqedonia! – News, Lajme – Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV Tweets by VizionPlusTV Kongresmeni amerikan Dana Rohrabacher është një prej njerëzve më me peshë në Dhomën e Përfaqësuesve. Si një ish-ndihmës i Presidentit Regan, zotit Rohrabacher i pëlqen që t’u jepet një shkundje politikave të brendshme dhe të jashtme. Ai e pret me entuziazëm kryerjen e një politikë …

Lexone