Home / Tag Archives: engjelli

Tag Archives: engjelli

FOTOT: Engjëlli i Victoria’s Secret shkëlqen në Kanë

Engjëlli i Victoria’s Secret, Lais Ribeiro ka shkëlqyer në koncertin e së enjtes, derisa u paraqit në Festivalin e Filmit të Kanës.Bukuroshja 27-vjeçare braziliane sfiloi me fustan të bardhë, i cili i shfaqte hiret trupore.Ajo bërë që të gjithë të pranishmit në event të kthenin kokat për ta parë. (TemA)

Lexone

FOTOT hot nga “engjëlli” i Victoria’s Secret

Ajo është e njohur për bukurinë dhe format elegante që ka.Dhe Romee Strijd tregoi linjat e saj trupro teksa realizoi një set fotografik në Malibu të dielën në mëngjes.Engjëlli 22-vjeçar i Victoria’s Secret e veshur herë më bikini herë më xhinse të shkurta, tërhoqi vëmedjen e kalimtarëve dhe jo vetëm. (TemA)

Lexone

Rrëqeth miku i ngushtë i Adelës së Big Brother: U bënë 6 muaj pa ty ëngjëlli im (Foto)

Sot bëhen 6 muaj nga ndarja në mënyrë të parakohshme nga jeta e gazetares së njohur Adela Xhamani.Miku i saj Eraldo Rexho ka bërë një postim të ndjerë në rrjetet sociale, ku shkruan:6 muaj pa ty, engjëlli im!Kam menduar gjithnjë se jam i mirë me fjalët, por fjalët nuk e thonë dot sa shumë mungon e sa shumë dhemb ikja jote, çdo ditë.Do të të dua gjithmonë Adela ime. Jam i bekuar që të njoha e të pata afër për shumë vite. Në çdo jetë do të zgjidh

Lexone