Home / Tag Archives: emisioni

Tag Archives: emisioni

Agron Llakaj largohet nga Vizion Plus? Aktori tregon si qëndron e vërteta

Një foto e shkrepur gjatë ditës së sotme të Agron Llakajt, moderatorit, aktorit dhe autorit të “Al Pazar” me Ben Blushin, drejtorin e Top Channel u interpretua si një lëvizje e mundshme e Gonit në këtë televizion.Tiranapost ka kontaktuar vetë Agronin për të mësuar diçka më shumë se sa supozimet që shkruheshin lart e poshtë.“Një kafe, miqësi e vjetër, më bëri një propozim po ideja është kështu që mund të iki nga Vizioni mund të mos iki nga Vizioni.Jam duke vlerësuar propozimin”, tha Agron Llakaj.Ndërkohë që u pyet edhe nëse do të kishte largim a do ishte individual apo i gjithë programit dhe ai tha se është autor i spektaklit të humorit, duke nënkuptuar që nëse ka ndryshime, shpërngulet i gjithë emisioni.

Lexone

VIDEO: Pas “Babales”, TV Klan nxjerr ‘video-përgjimin’ e Ramës që zihet me një gazetar (opozita hesht)

Emisioni “Stop ne Tv Klan” ka publikuar ne profilin ne Facebook, nje video ku pretendohet se degjohet zeri i kryeministrit Edi Rama qe flet me nje gazetar qe quhet Renald.Duket qartë që kjo, ashtu si në rastin e “Babales”, është një video e montuar.Qëllimi se pse është bërë, nuk dihet.Ajo që habit, është si nuk ka reaguar opozita!(TemA)

Lexone

Po ju si mendoni; a ngjan shkrimtari Ylli Demneri me Aleksandër Arvizu?

Në emisioni ‘Zonë e Lirë’ është i ftuar shkrimtari Ylli Demneri për të promovuar veprën e tij të fundit “Më kujtohet 2”.Drejtuesi i emisionit Arian Çani ka bërë një pyetje, dhe më pas kanë shpërthyer mesazhet në celeularin e tij.Pyetja është: Me kë ngjan Ylli Demneri?Brenda pak sekondave kanë ardhur 248 mesazhe. Dhe duket se të gjithë kanë parë ngjashmërinë e madhe mes Demnerit dhe ish ambasadorit amerikan në Tiranë Aleksandër Arvizu.Po juve si mendoni, a ngjajnë? Jepni komentin tuaj në facebook./zoneelire.alThe post Po ju si mendoni; a ngjan shkrimtari Ylli Demneri me Aleksandër Arvizu? appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Plas sherri midis Lek Plepit dhe Linda Morinës pas daljes nga emisioni i Çanit mbrëmë

Këngëtarët aspak të zakontë, Lek Plepi dhe Linda Morina, kanë promovuar ditën e djeshme në emisionin “Zonë e lirë”, bashkëpunimin e tyre të parë me njëri-tjetrin, këngën “Seen”.Në klipin e këngës, që ishte paguar nga Lek Plepi, kishte edhe mjaft skena erotike midis këtyre dy personazheve, ku Plepi e prekte Lindën nga shalët dhe gjoksi.Gjithashtu, ai shprehu dëshirën për t’u martuar me Lindën, pasi i pëlqente që ajo ishte e virgjër dhe madje nxorri edhe unazën live në emision.Por, nuk kaluan asnjë 24 h dhe paska ndodhur krisja e parë midis çiftit më të ri të showbiz-it shqiptar.Mesa duket, Lek Plepi e paska fshirë këngën nga kanali në Youtube dhe mund të supozojmë se është prishur fejesa midis tyre.Çfarë të ketë ndodhur vallë midis këtij çifti kaq simpatik që e detyroi Plepin të fshinte këngën nga Youtube?The post Plas sherri midis Lek Plepit dhe Linda Morinës pas daljes nga emisioni i Çanit mbrëmë appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Bruno i Revolt Klan publikon videoklipin “Pritëm pak”

Këngëtari Bruno Pollogati i ftuar në emisioni “Zonë e Lirë” ka promovuar projektin e tij më të ri me titullin “Pritëm pak”.Bruno ka publikuar këtë herë një video solo dhe i shkëputur nga Revolt Klan në të cilën ai bën pjesë.Ndiqni më poshtë videoklipin e plotë:The post Bruno i Revolt Klan publikon videoklipin “Pritëm pak” appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Rikthehet në ‘Zonë e Lirë’ pas 15 vitesh, ja kush është personazhi që Çani ka patur në puntatën e parë të ftuar

Maseli i klubit ‘Magic For’ është një nga të ftuarit që emisioni “Zonë e Lirë” ka patur në puntatën e tij të parë.Në vitin 2003, kur filloi transmetimin në TVA, emisioni “Zonë e Lirë” duket se ka pasur të ftuar Marselin, ai është rikthyer në studion e “Zone e Lirë” pas 15 vitesh.“Në fakt unë kam qenë në emisionin tuaj të parë, atëherë kur transmetohej në TVA. Kështu që rikthehem pas shumë vitesh”, i ka thënë Marseli Çanit./zoneelire.alThe post Rikthehet në ‘Zonë e Lirë’ pas 15 vitesh, ja kush është personazhi që Çani ka patur në puntatën e parë të ftuar appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

VIDEO: Dalin pamjet e vrasjes së Marvi Mihalit, momentet e ekzekutimit për një karikues telefoni

Emisioni “Të Paekspozuarit” në Top Channel, publikoi një video ekskluzive, ku tregon vrasjen barbare të Marvi Mihalit, 22-vjeçarit, në datë 31 korrik 2017. Marvi, ishte djali i ish-sportistit të njohur Pavllo Mihali dhe mësueses së anglishtes, Mira Mihali, të cilët po përjetojnë dramën më të madhe të djalit të tyre.Pamjet, para dhe gjatë momenti të sherrit, tregojnë për një plan mirë të organizuar nga grupi kriminal i të rinjve.Dejvi Bitraj, Eugen Bitraj, Marsel Alla, Kridens Alla dhe shumë tjetër kishin rrethuar zonën, për ti bërë pritë bashkëmoshatarëve të tyre, Armend Haxhiut, Xhoslin Shatës, Marvi Mihalit.Sipas videos, e cila është siguruar nga kamerat private të bizneseve, një nga organizatorët e krimit i bën me shenjë grupit të sulmi, se po vjen Armendi, Marvi dhe Xhoslini. Në atë moment, del në skenë Dejvi Bitraj, i cili shkëmben fjalë me Armendin, por ky i fundit, nuk duron dhe e godet me grusht. Në atë moment, grupi i agresorëve, rrethojnë Marvin, Armendin dhe Xhoslinin...

Lexone

Videoja e vrasjes së Marvi Mihalit, për një karikues telefoni

Emisioni “Të Paekspozuarit” në Top Channel, publikoi një video ekskluzive, ku tregon vrasjen barbare të Marvi Mihalit, 22-vjeçarit, në datë 31 korrik 2017. Marvi, ishte djali i ish-sportistit të njohur Pavllo Mihali dhe mësueses së anglishtes, Mira Mihali, të cilët po përjetojnë dramën më të madhe të djalit të tyre.Pamjet ekskluzive të siguruara nga “Të Paekspozuarit”, para dhe gjatë momenti të sherrit, tregojnë për një plan mirë të organizuar nga grupi kriminal i të rinjëve. Dejvi Bitraj, Eugen Bitraj, Marsel Alla, Kridens Alla dhe shumë tjetër kishin rrethuar zonën, për ti bërë pritë bashkëmoshatarëve të tyre, Armend Haxhiut, Xhoslin Shatës, Marvi Mihalit.Sipas videos, e cila është siguruar nga kamerat private të bizneseve, një nga organizatorët e krimit i bën me shenjë grupit të sulmi, se po vjen Armendi, Marvi dhe Xhoslini. Në atë moment, del në skenë Dejvi Bitraj, i cili shkëmben fjalë me Armendin, por ky i fundit, nuk duron dhe e godet me grusht. Në atë moment, grupi i agreso..

Lexone

Lakmohet prej shumë meshkujve, Çiljeta zbulon se çfarë e pengon që të martohet

Çiljeta është një prej këngëtareve më të famshme shqiptare, që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes për bukurinë e saj.Ditën e djeshme ajo ka qenë e ftuar tek emisioni “Në Kurthin e Piter Panit”, ku një prej fëmijëve e ka pyetur atë nëse ajo ka plane për t’u martuar.“A ke ndërmend të martohesh mi goc se ngele beqare?”, e ka pyetur ai, ku të gjithë shpërthyen në të qeshura.“Unë kam një burrë të vogël në shtëpi që quhet Fernando. Ai edhe kur ikën fle tek gjyshja e vet, merr në telefon dhe më thotë hape njëcik kamerën të të shoh me kë je te shtëpia. S’më lë të martohem ai”, u përgjigj Çiljeta duke qeshur.The post Lakmohet prej shumë meshkujve, Çiljeta zbulon se çfarë e pengon që të martohet appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Fevzo komenton zhvillimet e fundit dhe parashikon fatin e “Babales”!

Më në fund Fevzo u bë xheloz që çështja e “Babales” ishte bërë pa dijeninë e tij dhe vendosi të trondisë opinion publik me parashikimet e veta.Unë mendoj se çështja “Xhafaj” është shumë e nxehtë,- tha Fevzo. Nga një bisedë që kam pasur me disa zyrtarë të lartë amerikanë ata më thanë se Xhafaj mund të dalë më i fortë nga kjo situatë.Pastaj fola me shefin e kabinietit të Merkelit dhe ai më tha që, 24 orë natë e ditë po ndjekim çështjen “Xhafaj” dhe deri tani nuk jemi as pro as kundër.Ndërkohë nga një bisedë që ka pasur një miku im me Putinin, ai ka thënë që jemi kundër Xhafajt.Nga gjithë kjo kam idenë se ka tre skenarë për Xhafajn: Ose del më i fortë, ose nuk i ndodh gjë, ose dorëhiqet.Sidoqoftë, nga burime të mija të rezervuaar ka dhe një video tjetër për dikë nga ministrat e Ramës. Në një video, duket ministri duke ecur buzë detit, “Babalja” që i shkon në krah dhe pozon me të. Megjithëse audio nuk zbardhet qartë, mësohet nga burime të mija se bëhet fjalë që “Babalja” i ka kër..

Lexone