Home / Tag Archives: elisabetta

Tag Archives: elisabetta

Elisabetta Galimi, “hajmalia” e Juventusit në finalen ndaj Milanit

Juventusi ka një tifoze me të vërtetë speciale që pasi ndezi shkallët e San Siros me praninë e saj në derbin e Italisë ndaj Interit duke u sjellë fat bardhezinjëve, tashmë do t’i ndjekë edhe në finalen e Kupës së Italisë në Romë ndaj Milanit.Bëhet fjalë për Elisabetta Galimin, bukuroshen e televizionit që është një tifoze e zjarrtë e Juves dhe që pritet të jetë “hajmalia” e skuadrës së Allegrit edhe në duelin ndaj kuqezinjëve.1 of 69 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone