Home / Tag Archives: ekspozuar

Tag Archives: ekspozuar

Foto/ Bella Hadid pozon nudo për “Vogue”

Një prej supermodeleve më të kërkuara dhe më të famshme në botë, Bella Hadid ka arritur një sukses të padiskutueshëm vetëm në moshën 21 vjeçare.Ajo është bërë simboli i bukurisë femërore dhe figura e shumë markava prestigjoze, si edhe ka dalë në kopertinën e revistave të famshme botërore.Së fundmi, Bella ka ekspozuar linjat e saj seksi në një set të fundit fotografik për “Vogue”. Në foton e postuar prej saj, Hadid shfaqet komplet nudo, e veshur vetëm me tanga dhe në kokë mban një sombrero gjigande në mes të plazhit meksikan.in my leisure suiteA post shared by (@bellahadid) on Jun 6, 2018 at 4:02pm PDTE nxehtë dhe mjaft joshëse, Bella i sfidon më së miri temperaturat e larta të këtyre ditëve.thank you to the most perfect team of people for the absolute most perfect 2 days of “work” Mexico has always had my heart and been my favorite place since childhood…I was so lucky to be able to come back. I truly am so grateful for you @valecollado @chriscolls @fulviafarolfi @estherla..

Lexone

FOTOT hot nga Demi Rose

Faqja e saj e Instagram-it është e mbushur me poza të zjarrta.Edhe të dielën Demi Rose ka dhuruar një tjetër shfaqje provokuese për fansat e saj, përmes një fotoje të publikuar.Modelja 23-vjeçare ka ekspozuar të pasmet e saj bombastike me bikini të me ngjyrë leopard. (TemA)

Lexone

FOTOT: Bella Hadid përshëndet fansat nga jahti

Bella Hadid po qëndron në Monako, ku do të mbahen kualifikimet për Grand Prix.21-vjeçarja është parë duke shijuar një udhëtim me jaht, së bashku me miqtë e saj.Modelja e njohur ka ekspozuar format e saj seksi e veshur me bikini Dior, me të cilat dukej më seksi se kurrë. (TemA)

Lexone

FOTOT: Një 24 vjeçare si Kara Del Toro

Ajo shkëlqen në paraqitjet e saj.Dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe as të mërkurën mbrëma kur Kara Del Toro u paraqit në tapetin e kuq në Los Angeles, për premierën e filmit Adrift në Regal LA Live Stadium 14.E buzëqeshur, modelja 24 vjeçare dukej e mahnitshme, e veshur me një fustan të gjatë dhe pa sytjena, duke ekspozuar gjoksin. (TemA)

Lexone